Holmenkollen BirdieFest 2021

PDGA logoSaturday, September 11, 2021 at Holmenkollen Disc Golf Park in Oslo, Norway
C-tier · PDGA-sanctioned singles tournament

About this tournament

Inviterer til en aldri så liten BirdieFest i Holmenkollen!
En C-tier i nasjonalanlegget, med fokus på god stemning, gode kasse og masse birdier.
TURNERINGSINFO
Når: 11. september
PDGA C-tier
2 x 18 hull
90 deltagere
200,- påmeldingsavgift
Påmeldingen starter 30. september 18.00
Score føres direkte i PDGA
Seneste avmelding 08.08.2021
Banekart og full info - https://www.nordisc.no/2021/08/holmenkollen-birdiefest-2021/
TIDSSKJEMA
08.30 – Innmelding åpner ved hull 1
08.45 – Spillermøte
09.30 – Oppstart første runde
13.30 – Oppstart andre runde
17.00 – Premieutdeling ved hull 1 Se mindre

Refund policy

Avmelding kan skje til og med mandag 6. september, for full refusjon.

Team Nordisc is responsible for all refunds/cancellations.

Final Results

PDGA results at https://www.pdga.com/tour/event/54111
Open
Round 1: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
Round 2: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
 PlayerR1R2Total
1Peter Martinius Stige494695
2Martin S. Noreng514596
3Håvard Berggaard Larsen475097
3Jørn Idar Kvig475097
5Jon-Eric Melsæter485098
5Stein Olafson494998
7Allan Henriksen485199
8Jens Kristiansen4753100
9Tord Dybhavn5150101
10Fredrik Runsjo4854102
11Thomas Bencic5056106
12Magnus Thorstensen5651107
13Didrik Fjeld Elset5157108
14Anders Torgersen48-48
15Haavard Strand61-61
Open Women
Round 1: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
Round 2: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
 PlayerR1R2Total
1Mia Schie Martinsson6557122
Recreational
Round 1: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
Round 2: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
 PlayerR1R2Total
1Joakim Skarpnes484795
2Sindre Paulseth455398
3Bjørn-thore Løfgren495099
4Vestein Berg4952101
5Jan Martin Thorstensen5349102
6Simen Krogh5252104
7Daniel Berget5352105
7Fredrik Skogstad5550105
7Åsmund Dæhlen5451105
7Øivind Lundberg5352105
11Eirik Johansen Eid5353106
11Pontus Johansson5353106
13Simen Madsen5057107
13Thomas Håkelia4859107
15Gunnar Sigstad5355108
15Joachim Sundbø5157108
15Petter Bragmo5355108
18Martin Jonas Nakken5158109
19Øivind Johansen5259111
20Martin Barker5260112
21Marius Jørgensen5757114
22Stian Bay6257119
22Tony Lia5861119
24Tommi Sletteng6259121
25Jørgen Toftevaag6458122
Novice
Round 1: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
Round 2: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
 PlayerR1R2Total
1Øyvind Sanden5252104
2Runar Eknes Paulsen4857105
3Hans Christoffersen5355108
4Gordon Johnsen5654110
4Steffen Andersen5456110
6Haakon Knudsen6053113
7Leif Anders Osa6157118
8Thomas Holmesland5564119
9Erik Bratli Skjoldhaug5466120
10Tirosh Amin6165126
11Sven Berg6766133
12Lars Bjertnæs6273135
13Lukas Gullqvist64126190
14Lars Ole Varlo49-49
15Trygve Andreassen56-56
Junior 18
Round 1: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
Round 2: Holmenkollen Disc Golf Park - Full course, 18 holes, par 54
 PlayerR1R2Total
1Fredrik Langerud4954103
2Aleksander Høgård5356109
3Magnus Lundberg6458122
4Jesper Winge Ånensen6568133
5Martin Mikkelsen Foros7163134
6Ask Garmager8383166